קארונה, סדנאות ומצרים לאורחות חיים בריאות

צרו קשר: 052-5613246 | קארונה ירון | קיבוץ בית קשת

ניקוי גוף פרטי

ניקויי גוף המותאמים לכל אדם בתוך שגרת חייו

כמו שאנו רוחצים את הגוף מבחוץ, כמו שאנו מנקים את הבית, אנו מוזמנים לנקות את תוכינו אחת למספר חודשים. לפנות פסולת שהצטברה, רעלים ובקטריה רעה, לרפא דלקות, לסלק רקמות ותאים חולים, ולבנות תאים ורקמות חדשים במקומם. 

בתהליך פשוט של שלושה שלבים: הכנה, צום ויציאה אנחנו מרפאים את גופנו ובוחנים את אורח חיינו כדי לשדרגו. בשלב ההכנה אנחנו מיטיבים את התפריט היומיומי, שותים חליטות ספציפיות לניקוי אברים מסוימים, ומברישים את העור הברשה לימפתית. בשלב הצום אנחנו נכנסים לתפריט של מיצים, שייקים ומרקים, מצוינים בטעמם ומשביעים, ונותנים לאנרגיה של הגוף לפנות לטיהור וריפוי במקום לעיכול. לשלב זה אנחנו מוסיפים חוקנים ביתיים לפנות פסולת, רירית ובקטריה מדפנות המעיים. בשלב היציאה אנחנו חוזרים בהדרגה לאכילה דרך חמישה תפריטים שנותנים לנו זמן לבחון את הבחירות החדשות לתזונה בריאה בחיינו.

מאז שהתנקיתי בעצמי לראשונה, בשנת 2001 בצום מיצים בן עשרה ימים, אני חוקרת ומתמחה בתהליך המופלא הזה שעולה בעיני על כל שיטת ריפוי קיימת. כל כך הרבה אנרגיה מתפנה מעיכול לריפוי ברגע שאנחנו בצום, כל כך הרבה הזנה מתחוללת ברמת כל תא כשמזונות העל מוגשים כשתייה, וכל כך הרבה שובע נחווה ללא מסת אוכל.

זה הוא תהליך שאני מנחה בביתכם, ליחיד או לזוג, בעזרת מפגשים פיזיים או בעזרת סקייפ וטלפון. זהו תהליך המשתלב בחיי המשפחה והעבודה, מותאם לכם, וזורם עם הצרכים האישיים שלכם. התוכנית הכללית היא בסיס להתאמה אינדיוידואלית לכל אדם באשר הוא.

 

 

 

 

 

 

אתם כאן: Home ניקויי גוף
יעל פלס, בניית אתרים כל הזכויות שמורות לקארונה, סדנאות ומוצרים לאורחות חיים בריאות