קארונה, סדנאות ומצרים לאורחות חיים בריאות

צרו קשר: 052-5613246 | קארונה ירון | קיבוץ בית קשת

סילוק הליקובקטור פילורי

הליקובקטור פילורי הוא החיידק השכיח ביותר בעולם בגרימת זיהום באדם.

הוא מתיישב בקיבה ומייצר שם דלקת כרונית. החיידק עמיד בפני חומציות הקיבה ויוצר בדפנותיה כיבים וסרטן.

יש גישות רבות לסילוק החיידק טבעיות ומלאכותיות, ולדעתי הגישה המשולבת טובה ביותר. יש להתמיד בה עשרה ימים:

1) יש להמנע באופן מוחלט ממזונות יוצרי חומציות כי החיידק משגשג בחומציות. חריפים, מטוגנים, מסוכרים, קמח לבן, בשר, אלכוהול, עישון.

2) יש להרבות במזונות מעוררי בסיסיות בקיבה. ירקות בעיקר ירוקים, לימון, שמן זית בכבישה קרה, וגם מזונות נייטרלים כמו דגנים מלאים ושקדים.

3) יש לשתות כל בוקר על קיבה ריקה משקה אלוורה. אם יש לכם צמח בגינה חתכו עלה באורך חמישה סנטימטרים, רוקנו את הבשר והג'ל מתוכו לבלנדר, הוסיפו חצי לימון סחוט וכוס מים. אם אין לכם צמח קנו בחנות טבע משקה אלוורה של חברת "פוקה" ושתו חצי כוס.

4) כדאי לקחת טיפולים משלימים מקבוצת הטיפולים משני התדרים, מכיוון שחיידקים משגשגים בגוף בעל תדר מסוים ונכחדים כשהתדר משתנה. אני באופן אישי אוהבת את שיטת I-PAC

5) יש להפחית לחץ כי לחץ יוצר חומציות.

6) ליטול את התרופה האנטיביוטית לפי מרשם רופא משפחה טוב, בין שבוע לעשרה ימים. אין ליטול פרוביוטיקה באותם הימים כדי לא להפחית מעוצמתה של התרופה.

7) לאחר סיום נטילת האנטיביוטיקה, יש לשתות כוס משקה רג'ווילאק פעם ביום שישה ימים:

שימו כוס גרעיני חיטה אורגניים נקיים בשלוש כוסות מים בצנצנת זכוכית, כסו את פתחה בבד נושם, והעמידו אותה חשופה לקרני שמש. 48 שעות, ואז סננו את מי הרג'ווילאק לצנצנת אחרת ושימו במקרר. על גרעיני החיטה שפכו עוד 3 כוסות מים והעמידו את הצנצנת סגורה במכסה בד לעוד 24 שעות. סננו את מי הרג'ווילאק לצנצנת של הנגלה הקודמת ושמרו במקרר.

 

אתם כאן: Home מאמרים סילוק הליקובקטור פילורי
יעל פלס, בניית אתרים כל הזכויות שמורות לקארונה, סדנאות ומוצרים לאורחות חיים בריאות