קארונה, סדנאות ומצרים לאורחות חיים בריאות

צרו קשר: 052-5613246 | קארונה ירון | קיבוץ בית קשת

קארונה

נולדתי בישראל בשנת 73. בבית הוריי שבגליל, נהגו להרבות בסלטים וירקות ולהמעיט באכילת חיות. בשנות נעוריי רקדתי בלהקה הקיבוצית בגעתון ובגיל 17 התחלתי לתרגל יוגה. תנועת הגוף היא מחול הנשמה עבורי ועד היום אני מקפידה להניע אותו יום יום בהליכה, בריקוד וביוגה.

לאחר הצבא יצאתי לטיול הגדול למזרח, וכשחזרתי כעבור שנתיים הצטרפתי ללימודי רפואה סינית במכללת "מדיסין" בגלגול הראשון שלה. זה היה בית ספר קטן של הרפתקנים, לימדו אותי ניסים אמון, רני אייל, רון פייס, יאיר מימון ונירה סעדה. הם הביאו את חכמת המזרח לישראל בשנות ה90. לימודי הרפואה הסינית הותירו בי חותם עמוק ובמשך 9 שנים התפרנסתי בתשוקה רבה מטיפולי שיאצו ודיקור. עד היום אני משתמשת ברפואה הזאת הן ככלי אבחון והן ככלי ריפוי.

במהלך לימודיי פגשתי במורה הרוחני טיוהר, וכשהשלמתי את לימודיי הצטרפתי אליו להקמת הקומונה "פאצ'ה מאמא" "אמא אדמה" בקוסטה ריקה. שם למדתי ותירגלתי שיטות מדיטציה שונות, תהליכי קאתארזיס וריפוי רגשי, השתתפתי בטקסים שאמאנים, וחייתי באוהל ביער.

ב"פאצ'ה מאמא" נפלה בחלקי הזכות להיות משתתפת ועוזרת בסדנאות ניקוי הגוף של שלמה דהרמה, סדנאות בנות עשרה ימים של צום מיצים עם חוקנים, ניקויי כבד, הילינג טיבטי ולימודי תזונה בריאה.  

כשעזב שלמה את הקומונה, הקמתי עם חברתי, אומינה, את "פראנה קליניק" בפאצ'ה מאמא, מרכז לניקויי גוף, יוגה ותזונת על, וניהלתי אותה במשך ארבע שנים, עד שעזבתי את הקומונה וחזרתי לארץ הולדתי, ישראל.

כשחזרתי לארץ עבדתי שלוש שנים בחוות הבריאות "מצפה אלומות" שם הנחתי קבוצות בתזונה, ביוגה ובריקוד חופשי, וטיפלתי ביחידים בהידרוקולוניק. במקביל עסקתי כעצמאית בהנחיית חוגי בית בנושאי תזונה חיה ומזונות על. הקמתי חנות אינטרנטית למזונות על, הנחתי קבוצות אינטימיות, זוגות ויחידים בניקוייי גוף פרטיים,  וסיימתי את הכשרתי כמורה ליוגה עם ראם הראובני.

בנונבמבר 2012 עזבתי את אלומות ומאז אני עובדת כעצמאית:  אני מלווה אנשים בשינויי תזונה, ניקויי גוף וצריכה של מזונות על. אני מנחה סדנאות קבוצתיות ועובדת עם יחידים וזוגות. אני משתפת פעולה באופן קבוע עם הנטורופת אופיר פוגל, ופעמים רבות אני עובדת עם בעלי רסה, מנחה מדיטציות וחלילן קסום שלוקח את מאזיניו למסע מרגש אל מחוזות הלב.

ב 2015 למדתי לימודים מלאים של רפואה תזונתית אצל ד"ר גיל יוסף שחר רופא, חוקר ומדען שנתן לכל נסיון החיים העשיר שלי חוט שדרה מדעי ונתן לי בטחון מלא בתזונה ככלי ריפוי. הלימודים האלה שמו את מזונות העל וניקוי הגוף כפרק בתוך תוכנית הריפוי, ואכן כתבתי תוכנית ריפוי שלמה הכוללת לימוד של: לקיחת אחריות וכוח רצון, תפריטים ומתכונים למטבח הבריא, תרגול תנועה יומי, תטא הילינג, ניקוי גוף, מזונות על וסביבה נטולת רעלים.

החלטתי למקד את תוכניות הריפוי במחלות מטבוליות: יתר לחץ דם, סוכר וכולסטרול שחלקים גדולים מהאוכלוסיה סובלים מהם, ואני בטוחה שהריפוי הוא בידי החולה, ותלוי באורח חייו. אלה הם מצבים ברי ריפוי עצמי, ואני כאן כדי ללמד להנחות ללוות ולעזור בריפוי העצמי.

 

 

אתם כאן: Home אודות
יעל פלס, בניית אתרים כל הזכויות שמורות לקארונה, סדנאות ומוצרים לאורחות חיים בריאות